Adress
Fastighetsmäklarförbundet FMF
Vasagatan 28, 111 20, Stockholm
E-post
kansli@fmf.se
Telefon
08-82 14 30
Om du har konsumentfrågor ber vi dig vända dig direkt till vårt konsumentforum.

KANSLI

Jenny Stenberg

VD

jenny.stenberg@fmf.se

Diego Ortíz del Gaiso

Förbundsjurist

diego.ortiz@fmf.se

Lotta Westerberg

Förbundsjurist

lotta.westerberg@fmf.se

Maria Björkdahl

Medlem, ekonomi-  och försäkringsansvarig

maria.bjorkdahl@fmf.se

Dounya Gehlin

Kommunikation- och säljansvarig dounya.gehlin@fmf.se

STYRELSE

Johan Linde

Ordförande

johan@vaningen.se

Ola Lindskog

Ledamot
ola@bodirekt.se

Therese Sjöstedt

Ledamot
therese.sjostedt@erasweden.com

styrelseledamot

Bengt Janson

Ledamot bengt@maklarforetaget.se

Magnus Miramadi

Ledamot magnus.miramadi@mohv.se

Jan Jägholm

Vice ordförande jan@jagholm.se

Charlotte Hallberg

Ledamot   charlotte.hallberg@bjurfors.se