Adress
Fastighetsmäklarförbundet FMF
C/o First Office
Klarabergsgatan 35, 4 tr
111 21, Stockholm
E-post
kansli@fmf.se
Telefon
08-82 14 30
Om du har konsumentfrågor ber vi dig vända dig direkt till vårt konsumentforum.

KANSLI

Jenny Stenberg

VD

Jenny.Stenberg@fmf.se

Diego Ortíz del Gaiso

Förbundsjurist

diego.ortiz@fmf.se

Lotta Westerberg

Förbundsjurist

Lotta.Westerberg@fmf.se

Maria Björkdahl

Kommunikaiton, Medlem & Utbildningsansvarig

Maria.Bjorkdahl@fmf.se

Rebecca Katsivelis

Digital projektledare & administratör

Rebecca.katsivelis@fmf.se

STYRELSE

Johan Linde

Ordförande

johan@vaningen.se

Ola Lindskog

Ledamot

ola@bodirekt.se

Therese Sjöstedt

Ledamot

therese.sjostedt@erasweden.com

styrelseledamot

Bengt Janson

Ledamot

bengt@maklarforetaget.se

Magnus Miramadi

Ledamot

magnus.miramadi@mohv.se

Jan Jägholm

Vice ordförande

jan@jagholm.se

Björn Bergström

Ledamot

bergstrom@maklarna.se

Charlotte Hallberg

Ledamot

charlotte@vffab.se