Adress
Götalandsvägen 215
125 31 Älvsjö
E-post
kansli@fmf.se
Telefon
08-82 14 30

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

KANSLI

Carolina Stegman

VD

carolina.stegman@fmf.se

Shirley Ericson

Ekonomi- och personalansvarig

shirley.ericson@fmf.se

Diego Ortiz

Ansvarig konsumentrelationer

diego.ortiz@fmf.se

Maria Linde

Kommunikationsansvarig

maria.linde@fmf.se

Niklas Rollgard

Chefsjurist

niklas.rollgard@fmf.se

Johan Inganni

Kommunikation och IT

johan.inganni@fmf.se

Tina Engelin

Medlems- och marknadsansvarig

tina.engelin@fmf.se

 

STYRELSE

Erik Olsson

Ordförande

erik.olsson@erikolsson.se

Björn Bergström

Ledamot

bergstrom@maklarna.se

Jan Jägholm

Ledamot

jan@jagholm.se

styrelseledamot

Bengt Janson

Ledamot

bengt@maklarforetaget.se

Johan Linde

Ledamot

johan@vaningen.se

Magnus Miramadi

Ledamot

magnus.miramadi@mohv.se

styrelseledamot

Anna Ski

Ledamot

anna@annaski.se

styrelseledamot

Christina Casserlöv

Ledamot

christina@fjelkners.se

styrelseledamot

Therese Sjöstedt

Ledamot

therese.sjostedt@erasweden.com