Adress
Fastighetsmäklarförbundet FMF
C/o First Office
Arenavägen 33, Våning 8
121 77 Johanneshov
E-post
kansli@fmf.se
Telefon
08-82 14 30 
Om du har konsumentfrågor ber vi dig vända dig direkt till vår konsumentkontakt

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

KANSLI

Jenny Stenberg

VD

Jenny.Stenberg@fmf.se

Shirley Ericson

Ekonomi- och personalansvarig

shirley.ericson@fmf.se

Diego Ortíz del Gaiso

Förbundsjurist

diego.ortiz@fmf.se

Niklas Rollgard

Chefsjurist

niklas.rollgard@fmf.se

Johan Inganni

Medlems- och IT-ansvarig

johan.inganni@fmf.se

STYRELSE

Erik Olsson

Ordförande

erik.olsson@erikolsson.se

Ola Lindskog

Ledamot

ola@bodirekt.se

Therese Sjöstedt

Ledamot

therese.sjostedt@erasweden.com

styrelseledamot

Bengt Janson

Ledamot

bengt@maklarforetaget.se

Johan Linde

Ledamot

johan@vaningen.se

Magnus Miramadi

Ledamot

magnus.miramadi@mohv.se

Jan Jägholm

Ledamot

jan@jagholm.se

Björn Bergström

Ledamot

bergstrom@maklarna.se

Anna Ski

Ledamot

anna@annaski.se